Enikő Mihalik – kolejne zdjęcia dziewczyny z marcowej okładki

2017-02-20
Enikő Mihalik – kolejne zdjęcia dziewczyny z marcowej okładki

Widzieliście już sesję Enikő w najnowszym, marcowym numerze PLAYBOYA? Powinniście zobaczyć, wierzcie nam... Enikő Mihalik zachwyciła nie tylko nas, ale także naszych kolegów z amerykańskiej edycji PLAYBOYA. Dziewczyna zdecydowanie ma czym zachwycać, a zdjęcia, które zrobił jej David Bellemere to klasa sama w sobie.

Fotografie, które David zrobił Enikő są na tyle dobre, że mogliśmy w nich przebierać. I tak trochę inne zdjęcia opublikowaliśmy my, a inne amerykański PLAYBOY. Bellemere zrobił modelce tyle dobrych zdjęć, że nie wszystkie, które nam się spodobały, mogły się zmieścić w papierowym wydaniu magazynu. Proponujemy wam zatem małą dokładkę.

 

 

Enikő Mihalik w obiektywie Bellemere'a to osobliwa i seksowna mieszanka drapieżności i niewinności. Spójrzcie chociażby na to zdjęcie w naszej galerii zdjęcie, na którym udaje kotkę – już wiecie o czym mowa? Jedno jest pewne – kobiety o tak hipnotyzującym uroku nie trafiają się często. Nic więc dziwnego, że 29-letnia Węgierka zrobiła wielką światową karierę.

 

Enikő to w tej chwili jedna z najbardziej pożądanych top-modelek świata. Jeśli czegoś jej brakuje to chyba tylko czasu – kontrakty wprost spływają do niej drzwiami i oknami. Mogliście ją widzieć na okładkach „Vogue'a" i „Elle", w pokazach Chanel, Givenchy i Versace albo w kampaniach reklamowych Gucci i Kenzo. No dobra, może raczej wasze dziewczyny mogły ją tam zobaczyć. Dla was pokazujemy Enikő na okładce PLAYBOYA i niech to wystarczy za rekomendację.

 

Węgierka ma dziś 29-lat, ale w branży jest prawie przez pół swojego życia, debiutowała bowiem już w wieku 15 lat, gdy wygrała krajowy konkurs Elite Model. Krótko po tym sukcesie wyjechała do Nowego Jorku, gdzie jej kariera ruszyła z kopyta i trwa do dziś. Co lubi ta dziewczyna poza intrygowaniem i zachwycaniem wszystkich przedstawicieli płci męskiej, którzy znajdą się w zasięgu jej wzroku? Przede wszystkim muzykę! Ze wskazaniem na grupę The xx, Fatboy Slima czy oldskulowy rap.

 

Hmm. Wiesz, Enikő, sami trochę gramy...

 

A jeśli po takiej podwójnej dawce zdjęć Enikő jeszcze ciągle wam mało – polecamy rzucić okiem na film z jej udziałem!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska