Seksowna Carissa Rosario trenuje dla PLAYBOYA

2017-02-22
Seksowna Carissa Rosario trenuje dla PLAYBOYA

Dziewczyny! Jędrna, wysportowana pupa to podstawa. Przynajmniej o ile chcecie się podobać (chcecie, prawda?). Znana latynoska trenerka fitness i modelka Carissa Rosario może służyć przykładem w tej kategorii. Jej ciało po prostu zachwyca. Zwłaszcza jego dolne, tylne partie.

W filmie nagranym specjalnie dla amerykańskiego PLAYBOYA Carissa prezentuje kilka prostych ćwiczeń, które są najlepsze jeśli chodzi o mięśnie pośladków i jędrną pupę. Warto pokazać wszystkim paniom, które znajdują się w pobliżu was. Ćwiczenia są proste i potrzebne – mogą się przydać.

 

 

Ale film w żadnym wypadku nie będzie interesujący tylko dla kobiet. To znaczy – panowie – jeśli sami chcecie poćwiczyć to lepiej znajdźcie sobie męskiego trenera, który podsunie wam ćwiczenia dostosowane specjalnie do płci. Ale jeśli chcecie popatrzeć jak ćwiczy kobieta... naprawdę trudno będzie wam znaleźć lepszy obiekt do obserwacji niż Carissa Rosario, która dosłowni ocieka seksem. I potem też, ale tylko tak, by było bardziej seksownie. W końcu jest zaprawiona w bojach i nie męczy się aż tak.

 

Carissa to latynoska piękność, która stała się znana dzięki swojemu ciału. Dzięki temu jak jest piękne i dzięki temu, że potrafi wspaniale o nie dbać. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Jak przystało na trenerkę fitness, zarabia nie tylko w internecie. Organizuje też warsztaty i wydaje płyty DVD z prowadzonymi przez siebie treningami dla kobiet, które chcą o siebie zadbać. Cóż, popatrzcie na tę dziewczynę, a od razu uwierzycie, że zna się na tym lepiej niż inne.

 

Napatrzyliście się? To teraz spójrzcie też na filmy, które PLAYBOY poświęcił innym pięknościom, choć może nie aż tak wysportowanym: Josie Canseco i Enikő Mihalik.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska