Imprezowa Playmate Lutego na dodatkowych zdjęciach

2017-02-23
Imprezowa Playmate Lutego na dodatkowych zdjęciach

Trudno w to uwierzyć, ale 25-letnia Bridget Malcolm, australijska modelka, aniołek Victoria's Secret i nasza playmate całe dnie poświęca na grę na... oboju i ma poważne plany, by zostać profesjonalnym muzykiem w filharmonii. Na szczęście teraz zaprasza nas na karnawałowe szaleństwo!

Notes Playmate:

Imię i nazwisko: Bridget Malcolm

Biust: 85 cm

Talia: 61 cm

Biodra: 89 cm

Wzrost: 179 cm

Waga: 52 kg

Urodzona: 3 listopada 1991 r. w South Fremantle w Australii

 

 

Sesję Bridget Malcolm mogliście oglądać w lutowym numerze naszego magazynu. Nazwaliśmy ją muzą karnawału. I rzeczywiście właśnie tak wygląda w sesji, którą zrobił jej Jason Lee Parry. I jakby karnawał w jej wykonaniu był może i kameralny, ale bardzo... intensywny.

 

Dziewczyna zaczynała w wieku 16 lat. Dziś ma ich 25 i na koncie współpracę z takimi znanymi na całym świecie markami jak Maybelline, Ralph Lauren i wspomniana we wstępie Victoria's Secret.

 

Bridget lubi jogę, choć oczywiście uważa, że powinna uprawiać jej trochę więcej, jest fanką takich zespołów jak Red Hot Chili Peppers, Fleetwood Mac i The Kinks (pewnie dlatego lubi imprezować dość dziko, tak jak widzimy na zdjęciach) i nigdy nie żal jej czasu, by obejrzeć nowy odcinek Gry o tron. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest Kelly Gale, czyli dziewczyna, którą znacie już z łamów PLAYBOYA.

 

Niezbyt lubi występować przed publicznością. Twierdzi, że stresuje ją to, choć stres bywa sowicie wynagradzany. Do „występów przed publicznością” nie zalicza jednak chodzenia po wybiegu i brania udziału w sesjach zdjęciowych. W tym czuje się bowiem jak ryba w wodzie. Zresztą sami się przyjrzyjcie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska