Anllela Sagra – z taką trenerką ćwiczenia to przyjemność

2017-02-24
Anllela Sagra – z taką trenerką ćwiczenia to przyjemność

Nic tak nas nie raduje, jak wszechobecna moda na fitness i zdrowy styl życia – dzięki niemu kariery robią bowiem takie dziewczyny, jak Anllela Sagra.

Obdarzona dość oryginalnym imieniem trenerka personalna pochodzi z Kolumbii. Początkowo zajmowała się projektowaniem mody, ale z czasem zamiłowanie do ćwiczeń i zdrowego trybu życia wzięło górę nad światem mody i stało się sposobem na życie panny Sagra. Dziewczyna zajmowała się także modelingiem, ale zrezygnowała na rzecz uczestnictwa w konkursach fitness.

 

 

Niezwykle seksowne zdjęcia, które regularnie zamieszcza na swoim profilu na Instagramie przyniosły jej ogromną popularność w mediach społecznościowych. We wspomnianym serwisie jej aktywność śledzi niemal 8 milionów użytkowników! Czyni ją to zatem jedną z najpopularniejszych osób w Kolumbii, oczywiście obok Shakiry, aktorki Sofii Vergary i kilku piłkarzy, takich jak James Rodriguez czy Radamel Falcao.

 

Anllela twierdzi, że siłownia to nie tylko jej sposób na życie, ale także źródło szczęścia – mówi, że codzienne treningi napędzają ją do działania i pozwalają wyrzucić z siebie wszystkie złe emocje. Dziewczyna przestrzega oczywiście wszystkich przykazań zdrowego żywienia, chociaż, jak sama twierdzi, raz na jakiś czas pozwala sobie na odrobinę szaleństwa. Z pewnością będziemy uważnie śledzić dalsze poczynania panny Sagra – mało co jest równie przyjemne dla oka!

 

 

Nie jest to pierwsza trenerka fitness, która pojawia się na naszej stronie – wcześniej były to między innymi Jen Selter oraz Weronika Bielik.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska