Jayde Nicole – życie w bikini

2017-02-24
Jayde Nicole – życie w bikini

Jayde Nicole to dziewczyna, która przeszła do historii PLAYBOYA. Była pierwszą kanadyjską playmate w długiej historii magazynu. Działo się to w 2007 roku.

Jayde miała wtedy 21 lat i – pewnie jeszcze o tym nie wiedziała – długą i owocną karierę przed sobą. Dziś ma prawie o 10 lat więcej i w jej życiu zmieniło się przez ten czas wszystko. A, jeszcze jedno, wcale nie wypominamy tej dziewczynie wieku. Bo i upływu lat po niej właściwie nie widać.

 

 

Modelka najpierw w 2007 roku została Playmate Miesiąca, jednak na tyle się spodobała, że rok później jeszcze bardziej zapadła w pamięć czytelników – została Playmate Roku. Tak, jako magazyn przeżyliśmy w Jayde wiele przyjemnych chwil, które lubimy sobie przypominać.

 

Podobno dziewczyna od zawsze wiedziała, że będzie modelką. A już od kiedy skończyła 15 lat – na pewno. Właśnie wtedy dostrzegli ją bowiem łowcy talentów z jednej z kanadyjskich agencji modelek. I się zaczęło!

 

A dziś? Cóż, nadal w branży. I nadal wygląda w bikini wprost porażająco dobrze. Zresztą zobaczcie sami. Najpierw w naszej galerii, a później na jej Instagramie, na którym obserwuje ją na dzień dzisiejszy 2,2 miliona ludzi. Wiedzą co robią!

 

A skoro już jesteśmy przy amerykańskim PLAYBOYU – zobaczcie galerie dziewczyn, które w tym roku ubiegają się o tytuł amerykańskiej Playmate Roku! To jest Bridget Malcolm, a to Kelly Gale. Znacie się.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska