Dziewczyny z glutenem – zakazany owoc kusi najbardziej

2017-02-25
Dziewczyny z glutenem – zakazany owoc kusi najbardziej

Co faceci lubią najbardziej? Z pewnością piękne dziewczyny i dobre jedzenie (chociaż nie jesteśmy pewni, czy dokładnie w tej kolejności). Oto profil instagramowy, na którym nie brakuje ani jednego, ani drugiego.

O tym, że owoc zakazany kusi najbardziej, wiemy od samego początku istnienia ludzkości – przynajmniej w tej wersji historii, w którą wierzą chrześcijanie. W ostatnich czasach za jeden z najbardziej szkodliwych składników pokarmowych jest uważany gluten – niemal ze wszystkich stron słyszymy, że nie powinniśmy go jeść, bo w ten sposób unikniemy straszliwych konsekwencji. Ile w tym prawdy, a ile zbiorowej histerii? Cóż, trudno jednoznacznie powiedzieć.

 

 

Natura jednak nie znosi próżni – skoro jedni ludzie masowo wyrzucają produkty zawierające gluten ze swoich jadłospisów, musieli pojawić się tacy, którzy jedzą go wręcz ostentacyjnie. Odpowiedzią na glutenową paranoję jest instagramowy profil Girlswithgluten. Jego nazwa właściwie tłumaczy wszystko – twórcy zamieszczają na nim zdjęcia pięknych dziewczyn z (podobno) niezwykle niezdrowymi potrawami. Dowodzą w ten sposób, że nie można dać się zwariować – jesteśmy wdzięczni za tę cenną lekcję, przekazaną w niezwykle atrakcyjny dla oka sposób.

 

Wśród dziewczyn pojawiających się na profilu nie brakuje takich, którym w przeszłości poświęciliśmy kilka słów na naszej stronie – od strasznego glutenu nie stroją bowiem między innymi jedyna i niepowtarzalna Emily Ratajkowski, a także Natalie Roser i Mariah Carey.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska