Ella Rose – zawsze wygląda świetnie

2017-02-26
Ella Rose – zawsze wygląda świetnie

Zwłaszcza wtedy, gdy ma na sobie bikini. A zdjęć w tym stroju na profilu Elli nie brakuje.

Ella Rose pochodzi ze szwedzkiego miasta Malmo, ale karierę postanowiła robić w Stanach Zjednoczonych i na stałe osiedliła się w Los Angeles. Dziewczyna wygląda tak, jak wyobrażamy sobie stereotypową Szwedkę – to wysoka, niezwykle zgrabna blondynka.

 

Jakiś czas temu stała się bohaterką jednego ze skandali obyczajowych – po tym, jak zaszła w ciążę, publicznie ogłosiła, że ojcem dziecka jest Julian Edelman, zawodnik futbolu amerykańskiego, reprezentujący barwy klubu New England Patriots. Edelman początkowo zaprzeczał, ale ostatecznie przyznał się do ojcostwa. Mimo że rozumiemy strach przed odpowiedzialnością (chociaż niezbyt podoba nam się zaprzeczanie w takich kwestiach), to patrząc na zdjęcia Elli Rose dochodzimy do wniosku, że Julian mógł trafić zdecydowanie gorzej.

 


Jeśli spodobała wam się galeria zdjęć Elli Rose, zachęcamy do zajrzenia do działu Dziewczyny na naszej stronie – w ostatnim czasie pojawiły się tam między innymi Jayde Nicole, a takżę Anllela Sagra oraz piękna i wysportowana Polka, Weronika Bielik.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska