Candice Swanepoel – aniołek Victoria’s Secret

2017-02-27
Candice Swanepoel – aniołek Victoria’s Secret

Fakt bycia aniołkiem Victoria’s Secret mówi wszystko – po prostu musicie zobaczyć galerię tej dziewczyny!

Słynne modelki, pracujące dla marki Victoria’s Secret miały okazję już wielokrotnie gościć na naszej stronie. Nie mamy pojęcia, dlaczego dotąd pomijaliśmy jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych z całego grona – bijemy się w pierś i czym prędzej naprawiamy ten błąd!

 

Candice Swanepoel pochodzi z Republiki Południowej Afryki i jest najprawdopodobniej najpiękniejszą kobietą w tym kraju (chociaż ma silną konkurencję w osobie Charlize Theron… ale to już temat na inną dyskusję). Candice przyszła na świat 20 października 1988 roku w miejscowości Mooi River w prowincji KwaZulu-Natal. Dorastała na farmie mlecznej i niewykluczone, że byłaby tam po dziś dzień, gdyby w wieku 15 lat nie została wypatrzona w Durbanie przez ludzi z branży modelingowej.

 

 

Dzięki niezwykle delikatnej urodzie i wspaniałym kształtom (jej wymiary to 84-58-86) udało jej się zrobić imponującą karierę w świecie mody. Pracowała dla jej największych potentatów, do których należą między innymi Dolce & Gabbana, Tommy Hilfiger i Guess, a jej zdjęcia można było zobaczyć w „Vogue” oraz „Elle”. W 2013 roku spotkał ją niewątpliwy zaszczyt – została wyznaczona do zaprezentowania Fantasy Bra (czyli biustonosza wysadzanego kamieniami szlachetnymi) podczas Victoria’s Secret Fashion Show. Jej biustonosz, nazwany Royal Fantasy Bra, został wyceniony na 10 milionów dolarów.

 

Inne modelki Victoria’s Secret, które w przeszłości miały okazję gościć na naszej stronie to między innymi Elsa Hosk, Lais Ribeiro i Sara Sampaio, a na okładkę marcowego PLAYBOYA trafiła Enikő Mihalik!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska