Film z sesji Playmate Lutego Bridget Malcolm

2017-03-01
Film z sesji Playmate Lutego Bridget Malcolm

Aniołek Victoria's Secret i nasza Playmate Lutego to imprezowa dziewczyna. A przynajmniej jako taka dała się poznać nam, naszemu fotografowi i wam, czytelnicy. Tym razem pokazujemy wam imprezową sesję Bridget Malcolm w wersji filmowej!

Sesję Bridget Malcolm mogliście po raz pierwszy oglądać w lutowym numerze naszego pisma. Niedawno postanowiliśmy ją wam przypomnieć i opublikowaliśmy galerię jej dodatkowych zdjęć. Spodobała nam się Bridget, nie ma co ukrywać. Zresztą nie tylko nam.

 

Australijka debiutowała jako modelka w wieku 16 lat. Dziś ma 25 i na koncie współpracę z takimi markami jak Maybelline, Ralph Lauren czy wspomniana Victoria's Secret. Bo mimo że niezbyt lubi występować publicznie, przed obiektywem i na wybiegu czuje się jak ryba w wodzie. Albo jeszcze pewniej.

 

Imprezy imprezami, ale Bridget posiada też wrażliwszą stronę swojej natury. Kiedy nie pozuje, dziewczyna... gra na oboju. Twierdzi, że chciałaby związać z tym swoją przyszłość i pewnego dnia zacząć występować w filharmonii. Chociaż jej największe fascynacje muzyczne to raczej nie wielcy kompozytorzy utworów na obój. Zamiast nich Bridget najbardziej lubi Fleetwood Mac, The Kinks i Red Hot Chili Peppers.

 

Aha, jeszcze jedno: jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest inna playmate – Kelly Gale. Gorąco namawiamy, żebyście przy okazji obejrzeli także galerię jej zdjęć.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska