Sophie Mudd – nowa Emily Ratajkowski

2017-03-02
Sophie Mudd – nowa Emily Ratajkowski

Ma dopiero 18 lat i wygląda zniewalająco.

Emily Ratajkowski to jedna z naszych największych ulubienic. Łączy ona w sobie kilka cech, dzięki którym jest jedną z najbardziej pożądanych kobiet na świecie – naturalny, dziewczęcy typ urody, szczupła sylwetka oraz duże piersi. Jej profil na Instagramie należy do jednego z najpopularniejszych na świecie – zdjęcia wrzucane przez Emily regularnie ogląda ponad 11 milionów użytkowników tego portalu.

 

 

Dlaczego piszemy o Emily? Ponieważ właśnie trafiliśmy na dziewczynę, która może się pochwalić dokładnie tym samym zestawem cech, które zadecydowały o sukcesie panny Ratajkowski, a przy tym jest od niej młodsza – niebawem skończy 19 lat (w co trudno uwierzyć, patrząc na jej zdjęcia). Sophie powoli, ale sukcesywnie zwiększa liczbę fanów na portalach społecznościowych – na Instagramie obserwuje ją niewiele ponad 300 tysięcy użytkowników, ale nie mamy wątpliwości, że stać ją na wiele więcej.

 

Jeśli spodobała wam się galeria zdjęć Sophie Mudd, zachęcamy do zajrzenia do działu Dziewczyny na naszej stronie – w ostatnim czasie pojawiły się tam między innymi Jayde Nicole, a także Anllela Sagra oraz piękna i wysportowana Polka, Weronika Bielik.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska