100% naturalności! Jesteśmy fanami Sabine

2017-03-06
100% naturalności! Jesteśmy fanami Sabine

Łotewska modelka, która mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych, należy do tych dziewczyn, które nienawidzą retuszu. Zdjęcia, które zamieszcza, są w 100 proc. naturalne, bez obróbki. My jesteśmy na tak...

 

Jak wygląda modelka, której zdjęcie obrobił grafik? To wie tylko sam grafik. Tak naprawdę zdjęcie może nie mieć nic wspólnego z modelką i być bardziej jak komiks niż realny obraz.

 

Takie zdjęcia znacie i widzieliście ich setki, a kolejne tysiące zobaczycie. Tymczasem są dziewczyny, które sprzeciwiają się poprawianiu urody. Makijaż, stylizacja - to tak. Ale wyszczuplanie i pozbywanie się wszystkich "niedoskonałości" - co to to nie.

 

Właśnie taką dziewczyną, która akceptuje siebie taką, jaka jest, jest Sabine Jemeljanova. Łotyszka wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, jest aktorką, pozuje w sesjach dla producentów bielizny i w wielu innych. Jej instagramowy profil, z którego wybraliśmy najlepsze i najbardziej charakterystyczne zdjęcia to hołd dla natury.

 

Sabine jest piękna, ale także naturalna. Nie wstydzi się swoich fałdek gdzieniegdzie, uważa że prawda o jej ciele jest jej aututem.

 

Nam się ta postawa bardzo podoba, a wam?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska