Włoska Paris Hilton: poznajcie dziedziczkę Lamborghini

2017-03-08
Włoska Paris Hilton: poznajcie dziedziczkę Lamborghini

Amerykanie mają swoją Paris Hilton - skandalizującą dziedziczkę wielkiej fortuny. Jak się okazuje, mają swoją i włosi. Nazywa się Elettra Miura Lamborghini i jest wnuczką twórcy supersportowych samochodów

 

Elletra ma dopiero 22 lata, a jest o niej naprawdę głośno. Umiejętnie zresztą ten hałas podtrzymuje.

 

Wnuczka Ferrucio Lamborghiniego wzięła udział w skandalizującym programie "Super Shore" stacji MTV. To kolejna odsłona tego typu programów (m.in. "Jersey Shore", "Warsaw Shore"), w których młodzi ludzie po prostu ostro imprezują, a kamery rejestrują wszystko, co robią. Programy wyprodukowały całą masę gwiazdek, Elletra jest kolejną.

 

Na rozdaniu nagród MTV EMA pojawiła się w specyficznym kostiumie, który nie tylko odsłaniał jej dekolt, ale także pokazywał, że nie ma na sobie bielizny. Paparazzi, jak się domyślacie, byli wniebowzięci, a plotkarskie portale wraz z nimi.

 

Elletra ma pokaźnych rozmiarów biust, mnóstwo tatuaży i kolczyków w wielu miejscach ciała. Plan by było o niej głośno realizuje z żelazną konsekwencją. Na Instagramie ma ponad 1 mln fanów, zobaczcie zdjęcia włoskiej Paris Hilton.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska