Mabelynn Capeluj – kalifornijska piękność

2017-03-08
Mabelynn Capeluj – kalifornijska piękność

Pochodząca z San Diego modelka to jedna z tych dziewczyn, których intensywne spojrzenie odbiera mowę nawet największym twardzielom.

Piękna Mabelynn obecnie zajmuje się modelingiem (co zważywszy na jej urodę oczywiście nie dziwi), a wcześniej brała udział w konkursach piękności (rzecz jasna z sukcesami). W 2013 roku udało jej się sięgnąć po tytuł najpiękniejszej kobiety w Kalifornii, dzięki czemu wzięła udział w wyborach na Miss Stanów Zjednoczonych. Chociaż nie udało jej się zwyciężyć, to znalazła się w czołówce konkursu.

 

 

Panna Capeluj (jej nazwisko powinniśmy czytać… kapelusz?) obecnie jest wziętą modelką, która przy okazji może się poszczycić sporą popularnością w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 450 tysięcy użytkowników tego serwisu, natomiast na Facebooku i Twitterze liczba obserwatorów wynosi odpowiednio 113 i 16,5 tysięcy. Jej uroda przypomina nam nieco Julianę Herz, która miała kiedyś okazję gościć na naszej stronie.

 

W dziale Dziewczyny na naszej stronie regularnie pojawiają się galerie pięknych dziewczyn – w ostatnim czasie były to między innymi Jhenny Andrade (która zdetronizowała Adriany Celeste i została ogłoszona nową królową ringów MMA), a także niezwykle naturalna łotewska modelka Sabine Jemeljanowa oraz młodziutka Sophie Mudd, której wróżymy karierę na miarę samej Emily Ratajkowski.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska