Ana Cheri - Miss Października 2015

Ana Cheri - Miss Października 2015

Dziewczyna z własną siłownią? Proszę bardzo! Oto nasza playmate, gwiazda Instagrama i być może przyszła gwiazda filmów.

 

Amerykańska Miss Października 2015 jest modelką, trenerką i gwiazdą internetu. Urodziła się w hrabstwie Orange w Kalifornii i, jak sama przyznaje, dorastała w dwóch światach: „dziewczyńskim” i tym bardziej łobuzerskim, „chłopięcym”. – Chciałabym powiedzieć, że dziś delikatna kobieca natura bierze górę, jednak zęsto wychodzi ze mnie to, że wychowywałam się z czwórką braci grając w football i w kosza – mówi. – Kiedy wracam do domu, moja dzikość znów ujawnia się w pełni.

 

Ana pracuje jako fotomodelka. – Kiedyś robiliśmy dość odważną sesję zdjęciową na plaży Malibu i nagle, jak spod ziemi, pojawiła się cała szkolna wycieczka. Zerwałam się, żeby zasłonić się ręcznikiem. Początkowo czułam się zażenowana, ale po chwili śmialiśmy się z tej sytuacji. Może głupio wyszło, ale zobaczyć miny rodziców tych uczniów – to było bezcenne!


Niedawno Ana otworzyła własną siłownię Be More Athletics w Santa Ana w Kalifornii. Sama też tam ćwiczy. No i wrzuca zdjęcia na Instagrama. Obserwuje ją już ponad 3 miliony osób. My też wśród nich jesteśmy.

 

 

NOTES PLAYMATE

 

imię i nazwisko: Ana Cheri

wymiary: 86/63/97 cm, 170 cm, 57 kg

data urodzenia: 16 maja 1986 r.

miejsce urodzenia: Anaheim w stanie Kalifornia

ambicje: żeby moja wlasna siłownia odniosła taki sukces, by „zarządzała się sama”, a ja miałabym więcej czasu na podróżowanie.

podnieca mnie: mężczyzna, który bardziej się stara i robi to dla mnie. Nutka wody kolońskiej też nie pozostanie niezuważona.

odrzuca mnie: ogólnie złe maniery, wstanę od stołu, jeśli będziesz przeżuwał z otwartymi ustami.

rada od dziewczyny prowadzącej siłownie: musisz jakoś zacząć ćwiczyć. Jeśli siłownia cię odstrasza, spróbuj sportów uprawianych w terenie. Każdy ruch się liczy.

moja słabostka: uwielbiam Halloween i wszystko co związane z science-fiction. Przeberałam się już za Czarodziejkę z Księżyca, Wonder Woman i Marię Hill.

najbliższe plany: przeglądam scenariusze, by znaleźć odpowiedni do mojego debiutu na dużym ekranie. (Ana zagrała w serialu Nuclear Family).

 

 

zdjęcia: Michael Bernard

 

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska