Sofia Jamora: piękna z każdej strony

2017-03-13
Sofia Jamora: piękna z każdej strony

Są takie dziewczyny, które swoim wyglądem poświadczają tezę, że u kobiet ważniejszy jest biust. Są też takie, którym dużo bardziej udała się pupa. W przypadku Sofii Jamory wprost nie da się wybrać!

Zbyt wiele o niej nie wiadomo. Poza tym, że jak na fotomodelkę, ma wprost idealne warunki. Można je podsumować jako urodę uniwersalną. Mówiąc najprościej, Sofia Jamora to taka dziewczyna, która spodoba się każdemu. Poważnie. Przeróżne ideały urody nie mają nic do rzeczy, bo obojętnie jakie dziewczyny lubisz najbardziej, trudno, żebyś pozostał obojętny na urodę Sofii.

 

 

Bohaterka tej galerii to dziewczyna z Kalifornii. Dorastała w Calabasas, a w jej żyłach płynie mieszanka krwi mieszkańców kilku wysp położonych na Pacyfiku. Widać na pierwszy rzut oka! Nutka egzotyki dodaje urodzie Sofii jeszcze więcej blasku.

 

Ciekawe czy z taką urodą Sofia wiedziała, gdy w 2014 roku zakładała profil na Instagramie, że po niecałych trzech latach zbierze na nim 450 tys. użytkowników spragnionych jej nowych zdjęć? Jak tak na nią patrzymy to wydaje nam się, że mogła się domyślać...

 

Lubicie dziewczyny z Kalifornii? Jeśli tak, to przy okazji sprawdźcie galerie takich pań jak Mabelynn Capeluj lub Carly Lauren. Chcielibyście pomieszkać w tamtych stronach?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska