Megan Fox zachwyca w reklamie bielizny

2017-03-15
Megan Fox zachwyca w reklamie bielizny

Aktorka stara się nakłonić do kupna bielizny marki Frederick’s Of Hollywood. I trzeba przyznać, że robi to w niezwykle miły dla oka sposób.

Trudno uwierzyć, że od premiery pierwszej części Transformers, dzięki której bohaterka niniejszego tekstu zdobyła międzynarodową popularność, minęło już dziesięć lat. Megan Fox w roli Mikaeli Baines prezentowała się wręcz zjawiskowo, a słynna scena, w której pochyla się nad samochodem jest bez wątpienia jedną z seksowniejszych, jeśli weźmiemy pod uwagę filmy powstałe w pierwszej dekadzie XXI wieku. Niestety, jeśli chodzi o umiejętności aktorskie, nie jest już tak różowo – jest to zapewne jeden z powodów, dla których Megan nie zrobiła większej kariery filmowej.

 

Chociaż uroda pani Fox zapewne nie wszystkim przypadnie do gustu, to należy przyznać, że dziś, w wieku 30 lat, jej ciało nadal wygląda niesamowicie. Stąd też nie dziwi udział Megan w reklamie bielizny Frederick’s Of Hollywood. Trzeba przyznać, że efekt jest co najmniej zadowalający – przekonajcie się na własne oczy:

 

 

Firma Frederick’s Of Hollywood, która została założona w 1947 roku, przechodziła niedawno trudne chwile – w 2015 roku ogłosiła bankructwo, a 93 punkty detaliczne zostały zamknięte. Prawa do marki zostały wykupione przez Authentic Brands Group i sprzedaż bielizny została wznowiona, jednak wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego. Megan Fox jest jedną ze współwłaścicielek i projektantek marki, stąd też nie dziwi fakt, że zdecydowała się osobiście wystąpić w reklamie.


A jeśli uroda prawdziwej Megan Fox nie trafia w wasze gusta, to może bardziej spodoba wam się ukraińska wersja, czyli Dasza Dieriewiankina? Naszym (i nie tylko naszym) zdaniem, prezentuje się lepiej od oryginału...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska