Ashley Schultz – dziewczyna z girlsbandu

2017-03-15
Ashley Schultz – dziewczyna z girlsbandu

Faceci lubią girlsbandy. Oczywiście wcale nie muszą ich słuchać – w końcu nie muzyka jest tu najważniejsza. Chodzi raczej o teledyski, sesje zdjęciowe, słowem: o urodę dziewcząt. Trochę pięknych kobiet, które zaczynały karierę w girlsbandach już znamy. Ashley Schultz ma szansę do nich dołączyć!

Zespół Syd Youth nie jest może tym samym czym były Spice Girls w 1996 roku. Przynajmniej na razie, bo przecież wszystko ma jeszcze szanse się zmienić. Kiedy patrzy się na dziewczyny z Syd Youth naprawdę łatwo w to uwierzyć. Zwłaszcza, jeśli wzrok padnie akurat na Ashley Schultz.

 

 

Nie znaczy to jednak, że Syd Youth to zespół zupełnie bez sukcesów. Singiel dziewczyn z 2014 roku zatytułowany Mess Around w dość krótkim czasie obejrzało na YouTube'ie więcej niż milion osób. Niemało. Ale idziemy o zakład, że ta oglądalność to raczej nie zasługa muzyki, ale wyglądu. Zwłaszcza jednej z członkiń zespołu.

 

Ashley urodziła się w Nowej Anglii, ale zaraz po ukończeniu szkoły przeniosła się do Los Angeles, by tam wystąpić w kilku filmach i reklamówkach. I stopniowo powodziło się coraz lepiej. Wierzymy zresztą, że to dopiero początek. Dziś na Instagramie Ashley obserwuje 212 tys. osób. Sporo, ale obstawiamy, że ta liczba w krótkim czasie ulegnie zwielokrotnieniu.

 

 

A tak w ogóle to, jak pewnie wiecie, z dziewczynami z Kalifornii można by było zapełnić całą naszą stronę. Przypomnijcie sobie takie dziewczyny jak Gabrielle Grace Epstein czy Carly Lauren.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska