Kobiety oligarchów: Elena Perminova

2016-06-18
Kobiety oligarchów: Elena Perminova

Oligarchą jest ktoś, kto potrafi zarabiać szybciej, niż jego żona wydawać – żartują Rosjanie. Czy udaje się to rosyjskim miliarderom?

Drogie ubrania dla żony

Twarz rosyjskiego gangu bogatych fashionistek, które zmieniają wizerunek współczesnej Rosji. Zamiast walonek i przaśnych futer ma w garderobie kolekcję ubrań o wartości sporej nieruchomości w centrum Warszawy. Elena może sobie na to pozwolić – jej mężem jest multimilioner Alexander Lebiediew, z majątkiem nieco przekraczającym 3 miliardy, na 35 miejscu najbogatszych ludzi świata według Forbesa. Lebiediew to były agent KGB, obecnie zaś potentat medialny, właściciel m.in brytyjskiego pisma „Independent” oraz niezależnej, antykremlowskiej „Nowej Gaziety”, w której pisała zamordowana Anna Politkowska.

Miliarder jest obecnie na widelcu, szczególnie po tym, jak podczas jednego z programów telewizyjnych uderzył w twarz swojego oponenta, Sergieja Polonskiego, również miliardera. Filmik z bójki, a raczej z ataku, w mgnieniu oka stał się hitem internetu. - Nie wiem co w niego wstąpiło, ale byłam przerażona – mówiła Elena, która program oglądała na porodówce, rodząc Lebiediewowi drugie dziecko. Perminova stara się nie mieszać w politykę. Jej czas pochłania wrzucanie zdjęć na Instagramie, zakupy w największych metropoliach i pokazy mody, w których zawsze siada w pierwszym rzędzie. Ma olbrzymie przełożenie na bogate Rosjanki, więc firmy z całego świata zabiegają o jej uznanie.

Rosyjski Kopciuszek

Życie Elenty to bajka o Kopciuszku. Poznała Lebiediewa w dziwnych okolicznościach. On kończył ekonomię i stwiał pierwsze kroki w biznesie, ona w ruskiej czapie marzła na przedmieściach Berdska na dalekiej Syberii. Jej rodzice handlowali na bazarze chińską tandetą. Naiwna nastolatka wplątała się w szemrane towarzystwo Nowosybirska i handel narkotykami w nocnych klubach. Groziło jej do sześciu lat więzienia za rozprowadzanie tabletek ecstasy. Zainterweniował ojciec, pisząc błagalny list do Lebiediewa, który był wówczas deputowanym w Dumie. Polityk postarał się aż zanadto. Nie tylko uchronił Elenę przed więzieniem, ale zakochał się w niej tak bardzo, że zostali małżeństwem. Dziewczyna musi potrafić coś, o czym nie wiemy.

W wywiadzie dla Harpers Bazaar powiedziała, że Lebiediew „jest jej aniołem stróżem”. Trudno się z tym nie zgodzić. Elena ma ponad 300 tys. followersów na Instagamie. Jest taką rosyjską Kasią Tusk. Wrzuca zdjęcia, na których pozuje na paryskim balkonie albo oparta o umbryjską willę. Zdarzają się też zdjęcia z Lebiediewem. Elena zawsze ma na sobie dziwne ubrania. Ponoć fajne. Na zdjęciach widać, że ma doskonałe, długie nogi i niesamowite pośladki.

„Czasem muszę się uszczypnąć, bo nie wierzę, że to moje życie” – mówi w wywiadach. W szczypaniu pomaga zapewne Aleksander, który kompletnie oszalał na jej punkcie.

 

 

 

View this post on Instagram

😎

A post shared by Lena Perminova (@lenaperminova) on

 

View this post on Instagram

Lazy Friday 😝💤😴 #paris @dior boots #ss16

A post shared by Lena Perminova (@lenaperminova) on

 

View this post on Instagram

Day 2 in NYC, my second training ✌ #mycalvins

A post shared by Lena Perminova (@lenaperminova) on

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska