Shania Perrett – radosna i wysportowana

2017-03-17
Shania Perrett – radosna i wysportowana

Profil tej dziewczyny na Instagramie nieuchronnie zbliża się do magicznej liczby 500 tys. obserwujących ją fanów. Coś nam się wydaje, że dzięki tej naszej galerii przynajmniej kilku z was dołączy do tego grona. To zrozumiałe – na Shanię patrzy się wybornie!

Na swojej stronie Shania z rozbrajającą szczerością przyznaje, że w szkole nigdy nie była najlepsza z angielskiego i niezbyt lubi pisać... dlatego też niezbyt wiele o niej wiadomo. Ciekawskich poinformowała głównie o tym, że odkąd skończyła 15 lat, chciała związać się z branżą rozrywkową. Teraz wiemy, że tak się stało. W pewnym sensie, bo mówiąc konkretniej dziewczyna jest gwiazdą social mediów, a szczególnie Instagrama. Spójrzcie na nią, a przekonacie się, że karierę wybrała z głową.

 

 

Co wiadomo? Ma 20 lat, urodziła się w Queensland i ponad wszystko kocha zwierzęta. A także ciepło, plaże, bikini i fitness. Rzuciła szkołę w wieku 15 lat i zaczęła pracować w obsłudze klienta. Mniej więcej w tym samym czasie stworzyła też swoje konto na Instagramie. Nie minęło wiele czasu i okazało się, że dużo więcej zarabia ładnie wyglądając niż w swojej firmie. Cóż, to kwestia talentu. A do wyglądania Shania z całą pewnością ma duży talent. Kiedy zdobyła popularność do Instagrama dołożyła także modeling i tak jest do dziś. A coś nam się wydaje, że dziewczyna jest zdecydowanie na fali wznoszącej.

 

Jeśli uroda Shanii przypadła wam do gustu, zobaczcie także inne piękne blondynki, które pokazywaliśmy na naszych łamach. Choćby takie jak Sarah Kohan i Carly Lauren.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska