2017-03-20
Backstage sesji Oli Kot

Uczestnictwo w naszych sesjach to czysta przyjemność. Zobaczcie tylko jak wyglądała sesja z Olą Kot. Piękne samochody, do których nie wsiada się codziennie, pełna luzu atmosfera i przede wszystkim piękna Ola, która lubi zdjęcia, lubi samochody i lubi być naga!

Kiedy spoglądamy na zdjęcia z backstage'u sesji Oli Kot, ogląda nam się je nie gorzej niż właściwą sesję, którą znajdziecie w kwietniowym numerze naszego magazynu. Atmosfera była na tyle dobra, że przeniknęła nawet do tych zdjęć, które robiliśmy chyłkiem i wcale nie z myślą o publikacji w PLAYBOYU. Ale skoro już tak wyszło, grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Tyle tylko, że w internecie.

 

 

Tych, którzy jeszcze nie mają kwietniowego PLAYBOYA i jakimś cudem nie kojarzą Oli, informujemy, że ta dziewczyna to jedna z najjaśniejszych gwiazd telewizji Eska TV, Miss Beskidów i finalistka Miss Polski. Na pewno dziewczyna, która ma oddane grono fanów, a przy tym wyjątkowo sympatyczna dziewczyna. Jak mówi, najbardziej lubi szybkie samochody, zdecydowanych mężczyzn, hip-hop, kamery, zastrzyki adrenaliny i dalekie podróże.

 

Podoba wam się Ola? To kupcie kwietniowego PLAYBOYA, chyba nie musimy wam tego tłumaczyć. Ale by na tym nie poprzestać, koniecznie zobaczcie też film, który nagraliśmy podczas sesji. Na nim świetna atmosfera jest tak samo widoczna jak na zdjęciach w powyższej galerii. I Ola też!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska