Playmate Roku 2016 – koniec głosowania internautów!

2017-03-21
Playmate Roku 2016 – koniec głosowania internautów!

Zagłosowaliście w naszym plebiscycie na Playmate Roku 2016? Mamy nadzieję, że tak, bo minął miesiąc i głosowanie już zamknięte. Teraz nasza kolej – dajcie nam trochę czasu na zdecydowanie, którą z trójki wybranych przez was playmates nagrodzimy laurem i tym co się z nim wiąże: okładką! A na razie cieszcie oko pierwszą trójką.

Od samego początku było widać, że wy czytelnicy macie wyraźne sympatie jeśli chodzi o zeszłoroczne playamtes. Do walki próbowały się włączyć Katarzyna Chmiel i Angelika Wachowska – obie przecież piękne! – ale jeśli chodzi o wasze głosy po jakimś czasie zostały w tyle. A liczba głosów oddanych na trzy dziewczyny wciąż rosła i rosła... I stało się. Teraz znamy wyniki końcowe. Podium wygląda tak:

 

Anna Paczyńska

 

Pauline Baly

 

Angela Olszewska

 

Liczba głosów przedstawia się następująco: Anna – 570, Pauline – 962, Angela – 1036. 

 

Po kliknięciu w zdjęcia dziewczyn jeszcze raz zostaniecie przeniesieni do galerii ich zdjęć. Tych przecież nigdy za wiele!

 

Wy wykonaliście swoją część zadania – wybraliście trzy finalistki. Teraz kolej na nas. Spośród tych trzech wybierzemy tę jedyną – Playmate Roku 2016! Spokojnie, damy wam znać którą! 

 

A efekty? Niezależnie którą z dziewczyn wybierzemy, możecie być pewni, że sesja zwyciężczyni to będzie coś. No bo tylko na nie spójrzcie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska