2017-03-22
Magdalena Wosińska – nago dookoła świata

Magdalena Wosińska to fotografka i modelka zarazem. Jeździ dookoła świata i robi sobie zdjęcia w najpiękniejszych zakątkach. W dodatku robi je sobie nago, bo – jak twierdzi – nagość jest ponadczasowa. Nie możemy się nie zgodzić!

Konta, które obserwujemy na Instagramie z grubsza dzielą się na trzy rodzaje. Pierwszy to profile pięknych dziewczyn, które chwalą się światu swoim ciałem (i bardzo dobrze robią!). Drugi to konta fotografów, którzy chwalą się owocami swojej pracy i publikują zdjęcia, które zrobili pięknym dziewczynom. No, czasami, choć rzadziej, obserwujemy jeszcze profile podróżników. Magdalena Wosińska łączy te trzy rodzaje instagramowej aktywności.

 

 

Jej instagramowe konto The Magdalena Experience obserwuje ponad 150 tys. ludzi z całego świata. Są wśród nich miłośnicy artystycznej fotografii, dalekich podróży i kobiecego ciała. Bo pomysł Magdy był prosty i efektowny – publikuje tam zdjęcia ze swoich nieustających podróży po całym świecie. I jest na nich naga. Islandia, Korea Południowa, najpiękniejsze zakątki Polski, Afryka – Magda była chyba wszędzie. Dowody znajdziecie na Instagramie.

 

Miała 13 lat kiedy zaczęła się jej przygoda z fotografią. Pierwsze zlecenia od magazynów poświęconych skateboardingowi dostała już w wieku 16 lat. Jak sama mówi minęło trochę czasu zanim do pasji robienia zdjęć dołożyła nagość. Dlaczego? Bo – jak twierdzi – jest uniwersalna i naturalna. Nie sposób się z nią nie zgodzić.

 

Magdalena Wosińska na co dzień mieszka w Kalifornii. Do Stanów wyprowadziła się z rodzicami gdy miała 8 lat. Twierdzi, że uwielbia nagie autoportrety, które właśnie pokazujemy wam w galerii, ale choć chce robić je jak najdłużej, to tylko wycinek całej jej twórczości. Aha, na pytanie jak to robi, że w tym samym czasie jest za i przed obiektywem, przyznaje, że choć zdjęcia pieczołowicie komponuje sama, to czasami prosi kogoś o naciśnięcie guzika.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska