Dodatkowe zdjęcia Playmate Kwietnia Niny Daniele

2017-03-23
Dodatkowe zdjęcia Playmate Kwietnia Niny Daniele

Naszą Miss Kwietnia możecie podziwiać oczywiście w najnowszym numerze naszego magazynu. Zdjęcia Niny wyjątkowo nam się spodobały, ale właśnie dlatego wiemy, że pozostawiają pewien niedosyt. Można go zmniejszyć oglądając te dodatkowe. W internecie, czyli poniżej.

Notes Playmate:

Imię i nazwisko: Nina Daniele

Biust: 86 cm

Talia: 61 cm

Biodra: 89 cm

Wzrost: 175 cm

Waga: 50 kg

 

Za sesję Niny są odpowiedzialni nasi koledzy zza oceanu, którzy po równo roku bez nagości triumfalnie do niej powrócili pod hasłem „Nagość jest normalna". Publikując między innymi sesję Daniele, 26-letniej modelki z Nowego Jorku – dziewczyny pięknej, tajemniczej i niegrzecznej. Czy może być lepsze połączenie?

 

 

Skąd wiemy, że Daniele jest niegrzeczna? Widać po oczach – to po pierwsze. A po drugie: wystarczy zobaczyć co opowiedziała nam w ramach kwestionariusza playmate. Dwa cytaty:

 

„Ćwiczę taniec na rurze. Dzięki temu czuję się silna i wyzwolona. Przypominam sobie czasy, gdy jako dziecko oglądałam pozytywkę z tancerką. Jest w tym coś pięknego, a według mnie nawet niewinnego. Poza tym to świetny trening."

 

i

 

„Uwielbiam pitbulle. Sama mam dwa i marzę o tym, by kiedyś otworzyć schronisko dla porzuconych psów, gdzie mogłyby w spokoju dożyć końca swoich dni lub dzięki mnie znaleźć nowy dom."

 

Czujecie się zachęceni? Oglądajcie. I pamiętajcie, że więcej niż tutaj Nina pokazuje w kwietniowym numerze.

 

A jeśli chcecie zobaczyć jak Daniele wygląda w czerni i bieli (świetnie!) – sprawdźcie film, który z nią nagraliśmy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska