Nina Daniele – film z Playmate Kwietnia

2017-03-24
Nina Daniele – film z Playmate Kwietnia

Nina Daniele, czyli nasza Playmate Kwietnia i zarazem dziewczyna, wraz z którą amerykański PLAYBOY po roku wrócił do pokazywania pełnej nagości, to dziewczyna o zachwycającej urodzie. Z filmu opublikowanego powyżej widać, że w czerni i bieli wygląda tak samo dobrze jak w pełnym kolorze!

Widzieliście sesję Niny w kwietniowym numerze naszego magazynu? Naprawdę powinniście! A galerię dodatkowych zdjęć, które powstały podczas tej sesji kliknijcie zaraz po obejrzeniu filmu. No dobra, zaraz po obejrzeniu dwukrotnym, trzykrotnym czy ile razy poczujecie, że chcecie ten zmysłowy obraz powtarzać.

 

 

Nina ma 26 lat, doskonałe kształty, czarne przenikliwe oczy i burzę ciemnych, kręconych włosów na głowie. Spowija ją pewna aura tajemniczości – ten sekret dotyczy jednak jej niepokornego charakteru, nie wyglądu. Jeśli chodzi o wygląd to Nina w naszej sesji pokazuje wszystko. Na papierze. W internecie, z różnych względów, nieco mniej. Co oczywiście wcale nie znaczy, że jest mniej seksowna! Ta dziewczyna to bomba.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska