Nowe zdjęcia Joanny Krupy: całkiem naga!

2017-03-27
Nowe zdjęcia Joanny Krupy: całkiem naga!

Każde nowe zdjęcie, które Joanna Krupa – nasz towar eksportowy – wrzuca do sieci, budzi sensację. Tym razem „Dżoana” również dała czadu: nie ma na sobie nic.

Bezkompromisowa modelka wrzuciła do sieci zdjęcia i wideo, które pokazują jej odwagę i dumę. Z miejsca temat stał się sensacją. Oto one:


 

 

 

 

Joanna Krupa ma 37 lat. Jej ciało jest doskonałe, zawstydza nim nawet dwa razy młodsze konkurentki w modelingu. Stąd wciąż i wciąż widzimy kampanie reklamowe z jej udziałem.

 

Urodziła się w Warszawie, ale już jako 5-letnia dziewczynka zamieszkała w Los Angeles. Właśnie za Wielką Wodą zaczęła robić karierę, która trwa do dziś. W Polsce stała się gwiazdą po tym, jak została nią na świecie.

 

Wszyscy znamy Joannę Krupę z anteny telewizyjnej, jest jedną z największych gwiazd TVN, od kilku sezonów prowadzi „Top Model”. Na małym ekranie pojawiła się jeszcze w Stanach Zjednoczonych, w „The Real Housewives of Miami”, który to program zapewnił jej sławę. Tańczyła także w „Dancing with the Stars” - w 2009 roku zajęła 4. miejsce.

 

Pozowała dla amerykańskiego PLAYBOYA i polskiej edycji najsłynniejszego magazynu dla mężczyzn. Była na okładkach w CKM, FHM, GQ, Inside Sport Maxima. Brała udział w dziesiątkach kampanii reklamowych. Tutaj znajdziecie więcej jej zdjęć.

 

Jest też bezkompromisową działaczką społeczną. Od lat występuje przeciwko nieludzkiemu traktowaniu zwierząt futerkowych. Publicznie krytycznie wypowiada się na temat modelek i celebrytek, które noszą futra. Brała udział w kampaniach PETA, wspiera także schroniska dla zwierząt, w tym polskie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska