10 zdjęć uroczej Christen Harper

2017-03-27
10 zdjęć uroczej Christen Harper

Ponad 90 tys. obserwujących na Instagramie oczywiście może się mylić. Ale w przypadku Christen Harper akurat się nie mylą. Tylu fanów swojej urody modelka jak dotąd zebrała na Instagramie. I wszyscy, co do jednego, wiedzą co dobre!

Dobra jest tu oczywiście przede wszystkim sama Christen. Oraz jej zdjęcia. I jej atrybuty, które – wprawdzie oszczędnie – ale na swoim Instagramie pokazuje. Przyjrzyjcie się tym szlachetnym rysom, ciemnym włosom, smukłej sylwetce i apetycznym piersiom. I co, klikacie „obserwuj"?

 

 

Karierę zaczęła wcześnie, bo już w wieku 11 lat, w roku 2004, najpierw jako aktorka, a zaraz później jako modelka. Dziś ma 23 lata. Jeśli zaczyna się w tym wieku to ma się sporo czasu, żeby do czegoś dojść. Christen wykorzystała ten czas dobrze dziś dzięki kontraktowi z agencją LA Models trudno jej przestać pracować. Ciągle nowe zdjęcia do zapozowania! A z naszej, męskiej perspektywy to bardzo dobrze...

 

Przy takiej galerii nie ma sensu przesadnie się rozpisywać. Po prostu fenomenalnie wyglądająca dziewczyna!

 

A jeśli lubicie dziewczyny w podobnym typie to sprawdźcie jeszcze galerie Jade Nicole i Kaylee Ricciardi. Obie powinny wam się spodobać!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska