Katya Elise Henry – widowiskowa trenerka

2017-03-29
Katya Elise Henry – widowiskowa trenerka

Ma dwadzieścia trzy lata i taki tyłek, że człowiekowi może zrobić się słabo. A do tego trenuje i zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Przed wami dziewczyna, o której trudno będzie wam zapomnieć – Katya Elise Henry.

Na Instagramie obserwuje ją już 3.4 miliona osób. Kobiet, które chcą trenować i wyglądać chociaż w niewielkim stopniu tak jak ona. Oraz mężczyzn, którzy po prostu patrzą na jej zdjęcia, które wrzuca raz za razem. A można chyba zaryzykować stwierdzenie, że szczególnie na jej pupę na tych zdjęciach.

 

 

Kim jest Katya? Osobowością internetową, trenerką personalną i motywatorką. A przede wszystkim kobietą-zjawiskiem. To chyba wystarczyło, by zachwycić rzesze ludzi na całym świecie. Jest modelką? W pewnym sensie... Bo nie chodzi po wybiegach a jako swoją stałą pracę traktuje prowadzenie konta na Instagramie. No cóż, niektóre to mają fajnie!

 

Urodziła się w 1994 roku w Minneapolis w stanie Minnesota. Ma siostrę Tanyę i spędza życie trenując. Na siłowni i nie tylko. Co bardzo widać. Żeby przybliżyć wam jak najdokładniej – to taka Ewa Chodakowska... tylko, że obdarzona zupełnie innymi kształtami niż słynna Polka.

 

Spodobały wam się zdjęcia tej dziewczyny? No to dla porównania – jedna dziewczyna o podobnych proporcjach (Mónica Alvarez) i jedna, która też trenuje i motywuje (Vicky Justiz) Na zdrowie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska