Meksykańska krew Krislian Rodriguez

2017-03-30
Meksykańska krew Krislian Rodriguez

Na początku marca w Stanach zakończyła się już 23 edycja programu Top Model (u nich nazywa się America's Next Top Model). I dopiero teraz, po raz pierwszy wzięła w nim udział modelka o meksykańskich korzeniach. Czy popularność Krislian Rodriguez ma coś wspólnego z poczynaniami Donalda Trumpa? Może i tak. Nas jednak najbardziej interesuje jej uroda. Zjawiskowa uroda!

Żeby w amerykańskiej edycji programu wystąpiła Meksykanka potrzeba było aż 13 lat. Cóż, wreszcie jest. I to jaka!

 

 

Krislian to naprawdę piękna kobieta. Obdarzona niewinną, może nawet nieco dziecięcą urodą, ale przy tym potrafiąca być ostra niczym meksykańska kuchnia. Uwielbia tańczyć, czemu ochoczo daje wyraz zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym. W zawodowym? Jak najbardziej, możecie ją oglądać na przykład w klipie do hitowego kawałka Summer Calvina Harrisa. 

 

Dziewczyna jest bystra i jak może stara się wykorzystać popularność, którą dał jej udział w programie. Zaprojektowała na przykład własną linię kostiumów kąpielowych. Rzeczywiście, zupełnie jak top modelka!

 

A jak tam w programie? Cóż, odpadła dość szybko. Jurorzy twierdzili, że Krislian co prawda ma śliczną buzię, ale nie jest modelką. Niektórzy mówili też, że jest jak na modelkę „zbyt seksowna”. Nie ma sprawy! My w PLAYBOYU przygarniamy takie zbyt seksowne dziewczyny bardzo chętnie!

 

Podoba wam się Krislian? To zobaczcie jeszcze galerie dwóch wspaniałych brunetek. To nasza wspaniała Playmate Kwietnia Nina Daniele, a to urocza Christen Harper . Spodobają wam się!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska