Po śniegu w bikini

2017-04-04
Po śniegu w bikini

W pierwszy weekend kwietnia w Soczi doszło do oryginalnej próby pobicia rekordu Guinnessa – do rosyjskiego kurortu zjechali narciarze i snowboardziści, którzy zjeżdżali po stoku w… strojach kąpielowych!

O tym, że Rosjanie mają zdecydowanie bardziej od innych nacji rozwiniętą tolerancję na niskie temperatury, wiemy od dawna. Tym razem ci, którzy zimna się nie boją zjechali do Soczi, gdzie podjęto próbę pobicia rekordu w liczbie ludzi, zjeżdżających jednocześnie ze stoku na nartach lub snowboardzie, ubranych jedynie w stroje kąpielowe. Organizatorzy tego miłego dla oka wydarzenia o nazwie BoogelWoogel poinformowali, że otrzymali ponad 1200 zgłoszeń od chętnych wzięcia w nim udziału. Nie wiadomo jeszcze, czy rzeczywiście aż tylu się pojawiło – jeśli tak, to narciarzom uda się trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. Poprzedni został ustanowiony rok wcześniej – liczba skąpo ubranych amatorów białego szaleństwa wyniosła wówczas 1008.

 

 

Wcześniej mieliśmy do czynienia z baristkami w bikini, teraz dołączyły do nich narciarki i snowboardzistki… Cóż, nie ukrywamy, że trend ubierania się w ten kostium na inne okazje niż tylko wyjście na basen i plażę niezwykle nam się podoba!

 

 

foto: instagram.com/nikololimp

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska