Angela Olszewska została Playmate Roku 2016!

2017-04-04
Angela Olszewska została Playmate Roku 2016!

Po burzliwych obradach wreszcie zdecydowaliśmy. Playmate Roku 2016 zostaje Angela Olszewska! Gratulujemy i już nie możemy doczekać się sesji! Efekty będziecie mogli podziwiać już w następnym, majowym numerze PLAYBOYA!

Jedno możemy wam zagwarantować: jest na co czekać! Angela to naprawdę zachwycająca dziewczyna, która na zdjęciach prezentuje się tak samo świetnie jak w rzeczywistości. Już teraz wiemy, że jej okładkowa sesja przejdzie do historii polskiego PLAYBOYA!

 

 

Angela urodziła się 22 września 1994 roku w Bielsku-Białej i twierdzi, że lubi zawstydzać się pod wpływem męskiego wzroku oraz że chciałaby zobaczyć akty fotografów, z którymi pracuje. Niezbyt lubi za to lotniska. A my – lubimy ją. I to nie tylko za doskonały wygląd. Angela to po prostu świetna dziewczyna!

 

 

To musiała być ona. Zobaczcie tylko zdjęcia, które zrobił jej Paweł Brzeziński, a my opublikowaliśmy je w grudniowym numerze. Urodę pozostałych finalistek też podziwiamy, ale jednak wybraliśmy Angelę. Że dokonaliśmy słusznego wyboru – przekonacie się juz w następnym numerze PLAYBOYA!

 

Warto czekać!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska