Pamela Anderson reklamuje bieliznę

2017-04-05
Pamela Anderson reklamuje bieliznę

Mało które nazwisko tak kojarzy się z PLAYBOYEM jak Pamela Anderson. Cieszymy się, że jedna z naszych ulubionych gwiazd nie tylko nie wybiera się na emeryturę, ale nadal zachwyca na zdjęciach – tym razem zrobionych na potrzeby kampanii reklamowej Coco de Mer.

Gwiazda wielu naszych okładek i serialu Słoneczny patrol w tym roku skończy 50 lat. Nie straciła jednak nic ze swojego uroku i seksapilu, co doceniła marka Coco de Mer, która zatrudniła Pamelę do swojej ostatniej kampanii reklamowej. Piękna Amerykanka nie reklamuje w tym przypadku kurtek ani płaszczy, tylko seksowną bieliznę. Jak się okazuje, symbol seksu lat dziewięćdziesiątych zachwyca także w 2017 roku – cieszymy się, że możemy ją oglądać w tak dobrej formie!

 

 

W 2017 roku na ekrany kin wejdzie nowa wersja słynnego Słonecznego patrolu, który przyniósł Pameli największą popularność. Tym razem w rolę C.J. Parker wcieli się Kelly Rohrbach. O tym, jak wypada w porównaniu ze swoim pierwowzorem możecie się przekonać, klikając w TEN link.

 

Niedawno pisaliśmy o Megan Fox i jej udziale w kampanii marki Frederick’s Of Hollywood – możecie ją zobaczyć w TYM miejscu. Która z nich waszym zdaniem lepiej wypadła w tej roli?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska