April Cheryse – nowa Pamela

2017-04-05
April Cheryse – nowa Pamela

Właśnie dla takich dziewczyn wymyślono określenie seksbomba. April przypomina nam o PLAYBOYU z lat dziewięćdziesiątych. A szczególnie o jednej z jego największych gwiazd – Pameli Anderson.

No bo spójrzcie, czy April nie wygląda jak żywcem wyjęta z tamtej epoki? Dziś już nie ma takich dziewczyn. A jeśli są to zwykle inaczej się stylizują... Potrafią nawet pomniejszać biusty. April wręcz przeciwnie – jest klasyczną blond barbie i wygląda na to, że świetnie czuje się w swojej skórze. Ciekawe czy też podziwia Pamelę?

 

 

Pochodzi z Kalifornii, lubi stroje kąpielowe z motywem amerykańskiej flagi, a żeby zakryć jej piersi potrzebny jest stanik z miseczką DD. Ma 27 lat, a jej profil na Instagramie obserwuje grubo ponad milion użytkowników, którzy najbardziej na świecie kochają właśnie takie dziewczyny jak ona.

 

Wy też kochacie April Cheryse? To oglądajcie do woli! Musicie jednak wiedzieć, że jej całkowicie nagich zdjęć raczej nie uda wam się znaleźć. Z tego prostego powodu, że April nie pozuje nago. Ma dziewczyna zasady...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska