Lyna Perez – wspiera żołnierzy pełną piersią

2017-04-06
Lyna Perez – wspiera żołnierzy pełną piersią

To jedna z tych dziewczyn, które otwarcie mówią o sobie, że większą część życia spędzają w bikini.

Na instagramowym profilu Lyny Perez w momencie pisania tych słów znajduje się 217 zdjęć. Jak na standardy tego portalu jest to niewiele – tym bardziej należy docenić grono obserwatorów, jakie od momentu założenia konta w tym serwisie udało się zgromadzić blondwłosej Amerykance. Jej aktywność śledzi bowiem 2,2 miliony ludzi! Trudno się dziwić – na niemal każdym z tych zdjęć Lyna prezentuje sporo ciała. Ostatnio postanowiła w swoim stylu udzielić swojego wsparcia dla żołnierzy – zdjęcie znajdziecie w galerii poniżej:

 

 

Lyna Perez przyszła na świat 4 listopada 1992 roku w Miami na Florydzie. Cóż, to wyjaśnia jej zamiłowanie do skąpych strojów plażowych… Modelingiem zainteresowała się w wieku 14 lat po tym, jak pomagała przyjaciółce w projekcie fotograficznym. Gdy skończyła 18 lat, postanowiła potraktować ten temat poważniej. Jak widać, był to bardzo dobry pomysł!

 

 

Do naszego działu Dziewczyny regularnie trafiają galerie pięknych kobiet – w ostatnim czasie były to między innymi Kristy Garrett, Tika Camaj i Krislian Rodriguez.

 

foto: instagram.com/lynaritaa/

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska