Kobieta idealna – jaka powinna być?

2017-04-10
Kobieta idealna – jaka powinna być?

Odpowiedź na to pytanie z pewnością nie jest łatwa, ostatecznie każdy ma swoją definicję ideału. Postanowili jej jednak poszukać Amerykanie i w tym celu przepytali ponad 170 tysięcy mężczyzn – użytkowników serwisu randkowego WhatsYourPrice.

Gdy serwis przeprowadził podobne badania rok wcześniej i skupił się w nich wyłącznie na wynikach z 2015 roku okazało się, że w gusta Amerykanów trafiają przede wszystkim blondwłose dziewczyny z niebieskimi oczami. Tegoroczne wyniki pokazują, jak wiele jest w stanie się zmienić w zaledwie rok. Nie tylko kobiety są zmienne, ale także gusta facetów.

 

Jeśli chodzi o cechy wyglądu, mamy do czynienia ze zwrotem o 180 stopni. W 2016 roku Amerykanom podobały się kobiety z ciemnymi włosami (takimi, jakie ma Mila Kunis, która kilkakrotnie była uznawana za najpiękniejszą kobietę na świecie), a najbardziej pożądanym typem urody był ten z Bliskiego Wschodu, którym charakteryzuje się chociażby Kim Kardashian czy też Gal Gadot (którą w tym roku zobaczymy na ekranach kin w Wonder Woman). Amerykanom zdecydowanie podobają się Żydówki. Zdaniem ankietowanych najpiękniejszy kolor oczu to brązowy (jako wzór była w tym przypadku podawana Selena Gomez). Idealna kobieta powinna mieć około 175 centymetrów wzrostu i nie być na bakier z siłownią – panowie doceniają wysportowane sylwetki, a za wzór przedstawiają aktorkę Jessicę Biel.

 

 

Wygląd to jednak nie wszystko – badani odpowiedzieli także na pytania dotyczące innych cech, pożądanych u potencjalnych partnerek. Panowie chcieliby, aby ich idealna kobieta miała wyższe wykształcenie, nie posiadała dzieci (no chyba, że z nimi, ale rzecz jasna nie od razu), zdecydowanie stroniła od palenia papierosów, a alkohol spożywała jedynie w sytuacjach typowo towarzyskich.

 

Mężczyznom zadano jeszcze jedno, niezwykle interesujące pytanie – ile pieniędzy byliby w stanie przeznaczyć na randkę z kobietą, która miałaby wszystkie wymienione przez nich cechy. Uśredniając ich odpowiedzi, otrzymujemy kwotę około 134 dolarów, czyli 535 złotych.

 

źródło: whatsyourprice.com

 

foto: g-stockstudio / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska