Sjana Earp: joga sposobem na życie

2018-11-06
Sjana Earp: joga sposobem na życie

Wiele kobiet z pewnością zazdrości bohaterce niniejszego tekstu – Sjana jest piękna, doskonale wygimnastykowana i zarabia na życie dzięki swojemu profilowi na Instagramie.

Pamiętacie nasz tekst o klanie Kardashianów/Jennerów i zarobkach, na jakie mogą liczyć dzięki sponsorowanym postom w serwisach społecznościowych? Dla przypomnienia – najbardziej rozpoznawalna z całej familii, czyli Kim, potrafi zainkasować pół miliona dolarów! Sjanie Earp daleko do takich kwot, ale gdyby nam ktoś płacił 15 tysięcy dolarów za fotkę na Instagramie, z pewnością daleko byłoby nam do narzekań. Co należy zrobić, aby zacząć zarabiać w ten sposób? Dziewczyna podzieliła się swoją historią:

„W 2010 roku miałam problem z depresją i trafiłam nawet do szpitala psychiatrycznego. Wtedy też porzuciłam szkołę. Potem zrobiłam certyfikat w dziedzinie fitnessu i zaczęłam studiować fotografię dziennikarską, ale przestałam, bo pojawiły się pieniądze z Instagrama. Używałam go po to, aby wyrazić siebie, ale pewnego dnia zostałam zaproszona, aby sfotografować pewne wydarzenie w Perth. Dzięki tej pracy dostałam zaproszenie na Bali, gdzie miałam prowadzić zajęcia jogi. Jeśli komuś spodobają się twoje zdjęcia, zaprosi cię na kolejną imprezę. Nie miałam nigdy w planach osiągnąć dużej liczby obserwatorów – kiedy dobiłam do 10 tysięcy, nie mogłam w to uwierzyć! (...) Trzy lata temu odezwała się do mnie agencja, która chciała mnie reprezentować. Moja reakcja to „Co, naprawdę? Mogę dostawać za to pieniądze?”.

Obecnie profil Sjany na Instagramie jest obserwowany przez ponad 1,3 milionów użytkowników tego serwisu, a ona za post sponsorowany może liczyć na 15 tysięcy dolarów. No i nie zapominajmy o tych wszystkich pięknych miejscach, które odwiedza w ramach swojej pracy… Gratulujemy i zazdrościmy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska