Angela Olszewska – film z sesji Playmate Roku

2017-04-21
Angela Olszewska – film z sesji Playmate Roku

Playmate Roku nie wybieramy codziennie. Żeby zostać playmate trzeba zjawiskowej urody. Żeby zostać Playmate Roku – jeszcze więcej! Angela Olszewska ma to wszystko i to z nawiązką. Możecie się o tym przekonać nie tylko wpatrując się w jej zdjęcia, ale także oglądając film, który nakręciliśmy podczas sesji.

Zostać Playmate Roku to nie błahostka. Najpierw Angela musiała w ogóle zostać Playmate Grudnia 2016. Później o zdanie zapytaliśmy was, czytelników. Mieliście wybrać trzy spośród dwunastu playmates. I wybraliście. To właśnie Angela zdobyła najwięcej waszych głosów i pokonała pozostałe kandydatki. Następny krok należał do nas – wybieraliśmy jedną z trzech wybranych przez was dziewczyn. I nie zamierzaliśmy polemizować, tym bardziej, że Angela Olszewska po prostu zachwyca!

 

 

Od razu wiedzieliśmy, że dokonaliśmy znakomitego wyboru. A musicie wiedzieć, że także Angela bardzo cieszy się z tytułu Playmate Roku. – Kiedy zaczynałam pozować, jakieś 5 lat temu, powiedziałam sobie, że poczuję się spełniona, jeśli moje zdjęcie pojawi się na okładce PLAYBOYA. I jest! – mówi nam zachwycona Angela.

 

A jaka to dziewczyna, tak ogólnie? Nie tylko zabójczo seksowna, ale po prostu równa! Dowód? Kiedy zapytaliśmy jej czy ma w zanadrzu jakiś dowcip dla nas, odpowiedziała: >>Rzadko noszę wierzchnie ubranie, więc brak u mnie „zanadrza"<< To co, panowie, jeszcze jakieś pytania? Zapewniamy, że są zbędne. Po prostu zobaczcie ten film! A później sesję Angeli w majowym PLAYBOYU. Oczywiście o ile jeszcze jej nie widzieliście!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska