2017-04-24
Angela Olszewska w ognistych barwach

Na pewno już zauważyliście, że bardzo cieszymy się z najnowszych zdjęć naszej Playmate Roku. Angela zachwyca nas i was też, przynajmniej sądząc po tym, że przecież w głosowaniu czytelników to właśnie ona zdobyła najwięcej waszych głosów. Krótko mówiąc: chyba nikomu nie wystarczy ten zestaw zdjęć, który pokazaliśmy wam w majowym numerze. No obejrzyjcie sobie inny!

Widzieliście już sesję Angeli w majowym numerze PLAYBOYA? Jeśli nie, to sugerujemy udać się do kiosków! Widzieliście film, który nakręciliśmy podczas sesji tej dziewczyny? To zobaczcie koniecznie, jest TUTAJ! A fragmenty jej sesji z grudnia 2016? Ależ prosimy! Ale niezależnie od tego czy już widzieliście inne materiały z Angelą czy nie, koniecznie kliknijcie na galerię poniżej.

 

 

To właściwie tylko wycinek sesji, podczas której zrobiliśmy pewnie grubo ponad sto zdjęć. Jedno miejsce, jeden klimat, jeden zestaw barw. Ognisty. Czyli podobny do temperamentu Angeli.

 

– Kiedy zaczynałam pozować, jakieś 5 lat temu, powiedziałam sobie, że poczuję się spełniona, jeśli moje zdjęcie pojawi się na okładce PLAYBOYA. I jest! – powiedziała nam zachwycona Angela. Dziewczyno, cieszymy się z tego nie mniej niż ty!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska