Tatiana Ussa Girardi – najprawdopodobniej silniejsza od ciebie

2017-04-25
Tatiana Ussa Girardi – najprawdopodobniej silniejsza od ciebie

O pięknych dziewczynach, które poświęciły swoje życie fitnessowi pisaliśmy już wielokrotnie. Ale że takich galerii po prostu nie da się przedawkować, poznajcie kolumbijską piękność – Tatianę Ussę Girardi!

Chociaż to nazwisko niewiele mówi przeciętnemu mieszkańcowi Europy, to w swojej ojczyźnie Tatiana (hm, to chyba imię niezbyt typowe dla Kolumbijki?) jest postacią mocno rozpoznawalną. Wnioskujemy po liczbie użytkowników Instagrama, którzy śledzą aktywność panny Girardi – jest ich bowiem ponad milion! Przekonajcie się na własne oczy, że warto do nich dołączyć:

 

 

Patrząc na zdjęcia Tatiany trudno uwierzyć w jej wiek. Chociaż kobietom nie powinno się zaglądać w metrykę, to z kronikarskiego obowiązku to zrobiliśmy… i w pierwszej chwili pomyśleliśmy, że mamy do czynienia z pomyłką. Bohaterka niniejszego tekstu 5 sierpnia zeszłego roku obchodziła bowiem swoje czterdzieste urodziny! Od razu przypomniała nam się inna piękność w podobnym wieku, czyli Vida Guerra.

 

Dziewczyny, które swoje piękne ciała zawdzięczają wielu godzinom spędzonym na siłowni oraz rygorystycznemu przestrzeganiu poleceń dietetyków gościły na naszej stronie niejednokrotnie – z całą pewnością należy wspomnieć chociażby o Anlleli Sagrze, Jen Selter oraz Weronice Bielik.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska