Najmłodsza miliarderka na świecie. Niewykluczone, że również najseksowniejsza!

2017-04-27
Najmłodsza miliarderka na świecie. Niewykluczone, że również najseksowniejsza!

Znane porzekadło mówi, że w życiu nie można mieć wszystkiego. Alexandra Andresen jest jednak jego żywym zaprzeczeniem – jest bowiem młoda, piękna i nieprzyzwoicie wręcz bogata.

Alexandra to pierwszy rzut oka zwyczajna dwudziestolatka. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom – ta dziewczyna dysponuje pieniędzmi, o jakiej ogromna większość ludzi może jedynie pomarzyć. Panna Alexandra Gamlemshaug Andresen jest bowiem dziedziczką fortuny Johna Andresena – właściciela holdingu Ferd. Alexandra i jej siostra dostały od ojca 42,2% udziałów w rodzinnym biznesie, co uczyniło je niezwykle bogatymi. Forbes uznał dziewczynę za najmłodszą miliarderkę na świecie – dysponuje ona bowiem majątkiem o wartości ponad 1,2 miliarda dolarów!

 

 

Alexandrze pieniądze nie uderzyły jednak do głowy. Tak przynajmniej można wnioskować, patrząc na jej Instagram – próżno na nim szukać zdjęć drogich samochodów i innych przedmiotów kojarzących się z luksusem. Ogromna większość fotek, jakie lądują na profilu Alexandry dotyczy jej największej życiowej pasji, czyli jazdy konnej. Dziewczyna od kilku lat trenuje jazdę konną i jest profesjonalnym jeźdźcem.

 

View this post on Instagram

Rio was great🇧🇷

A post shared by Alexandra (@alexandraandresen) on

 

Pomimo ogromnych pieniędzy, jakie są w jej posiadaniu, Alexandra oszczędza swoje przychody i podobno, zgodnie z radą swojej matki, jeździ samochodem kupionym z drugiej ręki.

 

View this post on Instagram

Aer sky bar, Mumbai

A post shared by Alexandra (@alexandraandresen) on

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska