Erika Canela – najpiękniejsze pośladki w Brazylii

2017-05-02
Erika Canela – najpiękniejsze pośladki w Brazylii

Brazylijczycy kochają tyłki. Tak bardzo, że organizują konkursy piękności, w których to właśnie ta część ciała odgrywa kluczową rolę. Zobaczcie dziewczynę, która zdobyła tytuł najpiękniejszych pośladków w tym kraju!

Konkurs, który ma za zadanie wyłonić posiadaczkę najlepszego (biorąc oczywiście pod uwagę południowoamerykańskie standardy piękna) tyłka noszą uroczą i dźwięczną nazwę Miss Bum Bum. O owych wyborach mieliśmy już okazję wspominać na naszej stronie przy okazji skandalu, jakie wywołało zdjęcie uczestniczek, stylizowane na „Ostatnią wieczerzę” Leonarda Da Vinci – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

 

Ostatecznie ten zaszczytny tytuł trafił w ręce 20-letniej Eriki Caneli. Czy słusznie? Cóż, patrząc na jej zdjęcia nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zgodzić się z szanownym jury konkursu:

 

 

Co ciekawe, dziewczyna jest żywym dowodem na to, że nawet taki ktoś jak Cristiano Ronaldo nie jest w stanie poderwać wszystkich kobiet na świecie. Erika zdradziła, że swojego czasu CR7 proponował jej spotkania i dość jednoznacznie sugerował, jaki mają mieć one charakter, ale piękna Brazylijka postanowiła odrzucić jego niezbyt subtelne zaloty.

 

Wygrana oczywiście przełożyła się na sporą popularność – jej urodę docenili nasi koledzy z portugalskiego PLAYBOYA, którzy umieścili ją na okładce numeru z maja 2017 roku, a także użytkownicy Instagrama. Profil Eriki jest bowiem obserwowany przez ponad 280 tysięcy ludzi!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska