Bryiana Noelle: nakręcona playmate

2017-05-04
Bryiana Noelle: nakręcona playmate

Sesja Bryiany Noelle, amerykańskiej Playmate Roku 2013 to było coś! Zdjęcia dosłownie stanęły nam przed oczami, kiedy oglądaliśmy film, który powstał podczas sesji. Zobaczcie jak pełna wdzięku playmate pozuje i zalotnie uśmiecha się do kamery!

Wspaniała brunetka o cerze brązowej niczym czekolada i oczach, które wiele obiecują. Tak, Bryiana Noelle to jedna z tych dziewczyn, od których trudno oderwać wzrok. Mimo, że playmate zostawała w wieku 25 lat (czyli teraz ma 29!), miała urodę niewinną niczym 16-latka. Ale uściślijmy – niewinną, ale maksymalnie seksowną.

 

 

Pochodzenie Bryiany jest dość skomplikowane – to trochę Chinka, trochę Amerykanka, ale w jej żyłach płynie też domieszka filipińskiej krwi. Wychowała się w Północnej Kalifornii, ale kiedy osiągnęła odpowiedni wiek przeprowadziła się do Los Angeles. Wiadomo w jakim celu – żeby zrobić karierę!

 

I zrobiła. Zaczęła od konkursów piękności dla nastolatek, które wygrywała jak leci. Aż w końcu znalazła się w amerykańskim PLAYBOYU, który – jak dla wielu innych dziewczyn – stał się dla niej przepustką do kariery. A czytelnikom PLAYBOYA jak zwykle sprawiło to niemałą przyjemność. No bo jak mogłoby być inaczej ze zdjęciami tak pięknej dziewczyny jak Bryiana?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska