Angelina Boyko – dla niej lato nigdy się nie kończy

2017-05-05
Angelina Boyko – dla niej lato nigdy się nie kończy

Gdyby to tylko było możliwe, ta dziewczyna całe życie spędziłaby w bikini. I trudno ją za to winić!

Chociaż bohaterka niniejszego tekstu pochodzi z Rosji, to postanowiła zmienić miejsce zamieszkania na takie, które w o wiele większym stopniu odpowiada jej stylowi życia. Wybrała Bali i biorąc pod uwagę jej zamiłowanie do strojów kąpielowych był to strzał w sam środek tarczy. Zobaczcie, jak urocza Rosjanka prezentuje się na zdjęciach:

 

 

Piękna Angelina coraz śmielej poczyna sobie w świecie mediów społecznościowych. I chociaż do największych tuzów tego biznesu (do których z całą pewnością można zaliczyć między innymi chociażby Kim Kardashian oraz jej przyrodnią siostrę Kendall Jenner) brakuje jej sporo, to i tak ponad 100 tysięcy obserwatorów na Instagramie nie jest złym wynikiem.

 

Niezmiennie zachęcamy do regularnego zaglądania do naszego działu Dziewczyny, w którym codziennie pojawiają się nowe galerie zdjęć pięknych kobiet. W ostatnim czasie były to między innymi nasza niepokorna Playmate Jayleene Cook, blondwłosa piękność Rachel Mortenson oraz Erika Canella – posiadaczka najpiękniejszych pośladków w Brazylii.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska