Maria Miri Domark – izraelska piękność

2017-05-09
Maria Miri Domark – izraelska piękność

Dziewczyna jest co prawda dość szczupła, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie nazwie jej anorektyczką.

W PLAYBOYU kochamy kobiety – zarówno te o bardziej krągłych kształtach, jak i te, którym zdecydowanie bliżej do modelek. Dzisiaj przedstawimy wam dziewczynę, której nieco bliżej do drugiej z tych kategorii.

 

 

Maria Miri Domark przyszła na świat 25 grudnia 1995 roku i identycznie jak w przypadku wszystkich dziewczyn w Izraelu musiała odsłużyć swoje w oddziałach militarnych tego kraju. Z tego też powodu armia izraelska uchodzi za najpiękniejszą na świecie – swojego czasu pisaliśmy o jej najpiękniejszych przedstawicielkach. Jeśli ominęliście ten artykuł, gorąco polecamy nadrobienie zaległości TUTAJ.

 

Dzięki swojej niebanalnej urodzie pannie Domark udało się zgromadzić całkiem pokaźne grono fanów w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie, z którego pochodzą zdjęcia zamieszczone w galerii powyżej, obserwuje bowiem ponad 550 tysięcy użytkowników tego portalu!

 

Marii życzymy oczywiście dalszych sukcesów w branży modelingowej i dorobienia się co najmniej takiego statusu, jakim może się pochwalić jej koleżanka po fachu, również pochodząca z Izraela Bar Refaeli!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska