Niegrzeczna Azealia Banks specjalnie dla PLAYBOYA

2017-05-09
Niegrzeczna Azealia Banks specjalnie dla PLAYBOYA

Znacie Azealię Banks? Za oceanem to gwiazda pierwszego formatu. U nas może nie aż taka, ale możecie znać ją za sprawą hitu „212” (po tytule trudno skojarzyć, trzeba usłyszeć) albo... z jej sesji, którą publikowaliśmy w 2015 roku!

Po zdjęcia sięgnijcie do archiwum naszych numerów (które posiadacie jeśli jesteście wiernymi czytelnikami-kolekcjonerami). Teraz mamy dla was coś jeszcze: film z sesji czarnoskórej raperki. Nie mniej pikantny niż sesja!

 

 

W przypadku tej dziewczyny naprawdę nie musimy pisać jak jest piękna. To sobie zobaczycie sami. Azealia to gwiazda i nieprzeciętna osobowość, którą w Stanach Zjednoczonych młodzi ludzie dobrze znają. Głównie raperka, ale i gwiazda mediów internetowych, która nie boi się wypowiedzieć o polityce (mimo, że jest czarnoskórą kobietą... głosowała na Trumpa), której wszędzie pełno i która czasami bawi się też w modelkę i aktorkę.

 

Do tej pory nagrała tylko jeden długogrający album, wydany w 2014 roku Broke with Expensive Taste. Mało? To tylko złudzenie, bo do niego dochodzą głośne single, dwa minialbumy i dwa mixtape'y. Dziewczyna nie próżnuje. Zresztą włączcie YouTube'a i się przekonajcie!

 

A w tak zwanym międzyczasie zdążyła jeszcze współpracować z PLAYBOYEM. Dzięki, Azealia!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska