Playmate Roku Angela Olszewska na dodatkowych zdjęciach!

2017-05-10
Playmate Roku Angela Olszewska na dodatkowych zdjęciach!

Powtarzamy do znudzenia: w tym roku Playmate Roku naprawdę nam się udała! Piękna, bardzo fajna, ambitna dziewczyna i sesja Robby'ego Cyrona, która pokazuje w Angeli to, co najlepsze! Mało wam było w numerze i na naszej stronie? Przed wami jeszcze jedna porcja gorących zdjęć Playmate Roku! Nie musicie dziękować.

A było tak. Pod koniec 2016 roku naszą Playmate Grudnia została nikomu z nas wcześniej nie znana Angela z Bielska Białej. Spodobała nam się. Nie tylko sesja, ale i odpowiedzi, których dziewczyna udzieliła na nasze pytania. Dowcipne i sexy. Nawet odpowiedzi.

 

 

 

Potem przyszedł 2017 rok i zaczęliśmy myśleć o wyborze Playmate Roku. W redakcji padały różne typy, ale Angela powtarzała się wśród nich dość często. Postanowiliśmy oddać głos wam, czytelnicy. Mieliście wybrać pierwszą trójkę (i wybraliście!), a spośród trzech playmates my wybraliśmy jedną. W waszym głosowaniu wygrała Angela. Nie widzieliśmy żadnych powodów, żeby się z wami nie zgadzać!

 

Później na pewno pamiętacie! Ukazał się majowy numer PLAYBOYA (wciąż do kupienia!), a w nim świetna sesja okładkowa Angeli. I dodatki na naszej stronie: najpierw film, który powstał podczas sesji, a później seria utrzymanych w ognistych barwach zdjęć naszej Playmate Roku. Sami nie wiemy co lepsze.

 

No i teraz jeszcze jedna porcja. Nawet nie pytamy czy się wam podoba. Wychodzimy z założenia, że nie może być inaczej.

 

Dziękujemy Manor House SPA za udostępnienie obiektu do sesji!

 

fot. Robby Cyron

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska