Lauren Drain Kagan – fit pielęgniarka

2017-05-11
Lauren Drain Kagan – fit pielęgniarka

Z wykształcenia pielęgniarka, z zamiłowania modelka fitness i trenerka personalna, a także autorka książki o jednym z najbardziej kontrowersyjnych związków wyznaniowych na świecie. A przy tym jak świetnie wygląda!

Urodzona 31 grudnia 1985 roku w mieście Tampa na Florydzie Lauren jest postacią raczej anonimową w naszym kraju, ale w Stanach Zjednoczonych sytuacja prezentuje się zgoła inaczej. Pani Kagan może się bowiem pochwalić imponującą rozpoznawalnością w mediach społecznościowych – jej profil na Instagramie obserwuje ponad 3,5 miliona użytkowników tego portalu!

 

 

Nie miałby jednak racji ten, kto uznałby Lauren za typową gwiazdkę Instagrama, która swoją popularność zawdzięcza setkom robionych na podobną modłę selfie. Dziewczyna mocno bowiem pracowała – i nadal pracuje – na swój sukces. Jej zdjęcia dobitnie świadczą o tym, że Lauren nie obija się na siłowni.

 

Co ciekawe, Lauren Drain Kagan jest również autorką książki, napisanej wspólnie z Lisą Pulitzer. „Banished: Surviving My Years in the Westboro Baptist Church” opowiada historię jej przeżyć w kontrowersyjnym Kościele Baptystycznym Westboro (związku wyznaniowym, znanym ze swojej otwarcie demonstrowanej niechęci do homoseksualistów, Żydów oraz Kościoła Katolickiego).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska