Tiffany Tooth: zaczynała w PLAYBOYU

2017-05-12
Tiffany Tooth: zaczynała w PLAYBOYU

We wrześniu 2011 roku Tiffany Tooth została Playmate w amerykańskiej edycji naszego magazynu. Od tamtego czasu minęło już niemal 6 lat, ale ta dziewczyna teraz wygląda tak samo dobrze jak wtedy. Można się o tym przekonać śledząc jej konto na Instagramie!

Zebrała na nim już ponad milion obserwujących, a w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego, w końcu w PLAYBOYU Tiffany też zaczynała od internetu! W 2005 i 2006 roku dwa razy została przez naszym amerykańskich kolegów wybrana Cyberdziewczyną Tygodnia (taki archaicznie brzmiący tytuł wtedy przyznawali!) i już w 2009 była przymierzana do roli Playmate Miesiąca. Niestety coś nie wyszło i Tiffany musiała na ten tytuł poczekać jeszcze dwa lata.

 

 

A potem machina ruszyła. Tiffany pokazała się jeszcze w „Maximie” i wielu innych pismach w Stanach Zjednoczonych. Miała epizod filmowy, pokazywała się w National Geographic... Przede wszystkim jednak pozuje do sesji reklamowych i publikuje zdjęcia na Instagramie. Często gorące. Nie mniej gorące niż w 2011 roku. 

 

Lubicie patrzeć na takie blondynki jak Tiffany? No a co powiecie na Lindsay Brewer? No dobra, już my dobrze wiemy co powiecie...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska