Krucjata w obronie nagości: Paris Jackson

2017-05-16
Krucjata w obronie nagości: Paris Jackson

Córka króla popu Michaela Jacksona jest niepokorną nastolatką. Właśnie rozpoczęła krucjatę w obronie nagości.

Wydawałoby się, że mamy XXI wiek i pewne rzeczy już nie szokują. A jednak okazuje się, że jak najbardziej. Paris Jackson, córka Michaela, jest dziewczyną odważną i bezkompromisową. W życiu nie było jej najłatwiej, zmagała się z załamaniami i od narodzenia była wystawiona na błysk fleszy. Śmierć króla popu, dla niej po prostu ojca, wywróciła jej i tak trudne życie do góry nogami.

 

Paris prowadzi na Instagramie profil, na który wrzuca zdjęcia szczere i naturalne. Nie jest jedną z kalifornijskich dziewczyn, które żyją tylko po to, żeby się podobać. Ostatnio dziewczyna zaczęła krucjatę przeciwko amerykańskiej hipokryzji, po tym jak wrzuciła zdjęcie bez stanika (do nagości naprawdę mu daleko). Okazało się, że została zaatakowana przez część internautów. Postanowiła nie tłumaczyć się ani z tego kroku ani z innych, jakie już podjęła i zamierza podjąć.

 

"Jesteśmy częścią natury, jesteśmy ludźmi" - wyjaśnia Paris Jackson purytanom, którzy każdy fragment nagiego ciała chcieliby cenzurować. Tymczasem zobaczcie zdjęcia córki Michaela z jej profilu. Naprawdę nie ma w nich nic, czego należałoby się wstydzić.

 

 

 

 

View this post on Instagram

🌍

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska