Do klubu w samej... taśmie izolacyjnej

2017-05-16
Do klubu w samej... taśmie izolacyjnej

– Kochanie, idę do klubu i znowu nie mam się w co ubrać! – być może właśnie to powiedziała kiedyś Joelowi Alvarezowi odpowiedzialnemu za The Black Tape Project jego seksowna dziewczyna. No i wymyślił!

The Black Tape Project od pewnego czasu wzbudza zrozumiałe zainteresowanie ludzi w mediach społecznościowych na całym świecie. Joelowi Alvarezowi może i daleko do miana projektanta mody, ale facet potraf sprawić, że w jego „kreacjach” chodzą takie dziewczyny, dla których sami moglibyśmy nawet nauczyć się szyć. On nie musiał się tego uczyć – nie szyje, ale wycina.

 

 

To właściwie rodzaj show. Jeśli chcesz - ty też możesz zamówić na swoją imprezę dziewczyny „poubierane” jedynie w finezyjnie powycinaną przez Joela taśmę izolacyjną, która zakrywa strategiczne miejsca i ewentualnie ozdabia te trochę mniej strategiczne. Paru chętnych już było: w Nowym Jorku, Las Vegas, na Karaibach i w kilku europejskich miastach. Kto następny?

 

Cóż, zanim zdecydujecie się na bliższe spotkanie z The Black Tape Project, dobrze się temu przyjrzyjcie! Zaczynając oczywiście od naszej galerii.

 

Ze swojej strony gratulujemy Joelowi wybornego pomysłu i pięknych dziewczyn! Dziewczynom natomiast życzymy żeby w klubach nie było zbyt zimno.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska