Playmate Czerwca Elsie Hewitt – zobaczcie więcej zdjęć!

2017-05-22
Playmate Czerwca Elsie Hewitt – zobaczcie więcej zdjęć!

Niektóre fragmenty ciała 21-letniej Elsie Hewitt zdają się wyraźnie przeczyć prawom fizyki. Wiecie które, jeśli już widzieliście sesję tej dziewczyny w najnowszym PLAYBOYU. A jeśli ją widzieliście to pewnie wołacie o więcej. No to uważajcie, bo właśnie odpowiadamy na to wołanie!

Playmate z naszego czerwcowego numeru urodziła się i do 10. roku życia mieszkała w Londynie. Później przeniosła się tam gdzie jest cieplej i weselej – do Los Angeles. Dziś ma 21 lat. – Młodziutka – pomyślicie. I metrykalnie będziecie mieli rację. Jednak Elsie na każdym kroku podkreśla, że sama zarabia już odkąd skończyła 15 lat i obecnie (inaczej niż większość dziewczyn w jej wieku) jest całkowicie niezależna, zarówno finansowo jak również pod innymi względami.

 

 

Elsie jest świadoma, że ludzie mogą postrzegać ją po prostu jako kolejną gwiazdkę z Instagrama. Jej to jednak nie obchodzi – zawsze jest sobą, a to w jej przypadku znaczy przede wszystkim olbrzymią wrażliwość. Ciekawe jak jej się żyje jako modelce z taką cechą charakteru?

 

Jest piękna, ale wcale o to nie dba. Na co dzień właściwie w ogóle się nie maluje. Na tym zresztą nie koniec. Zapytana o fryzjera, mówi, że niedawno obcięła włosy po raz pierwszy od 6 lat. Faktycznie niedużo tych zabiegów pielęgnacyjnych jak na modelkę, prawda?

 

Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? W mężczyznach pociąga ją wiele rzeczy, ale raczej nie chodzi o wygląd (no może ewentualnie o ładne zęby...). Uwielbia akty, ale – jak podkreśla – nie za robienie z ich bohaterek obiektów seksualnych, ale za piękno, które często mają w sobie fotografie nagiego ciała.

 

Więc macie i podziwiajcie zdjęcia Elsie Hewitt. A jak już przestaniecie, przypomnijcie sobie jeszcze sesję amerykańskiej Playmate Roku Brook Power i Playmate Kwietnia Niny Danielle. W nich też znajdziecie to piękno, o którym mówiła nam Elsie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska